Bajkogród

Bajkogród

Zaplanuj randkę idealną !

Zaplanuj randkę idealną !


Jak zaplanować wieczór, który długo zapadnie w pamięci ukochanej osoby? Co ugotować, aby pobudzić zmysły?


Wystarczy kilka prostych kroków, aby zaplanować wspaniale spędzony czas u boku ukochanej osoby. Możesz zorganizować takie spotkanie w domu lub wybrać się z drugą połówką do restauracji. Jednak bardziej imponujące będzie dla drugiej strony, kiedy sam przygotujesz posiłek. Zacznij od wyprasowania obrusu, kupienia świec oraz przygotowania talerzy.

Danie, które idealnie nada się na kolację we dwoje to krewetki. Przepyszne krewetki są afrodyzjakiem! W książkach kucharskich lub internecie znajdziesz wiele przepisów jak przygotować te owoce morza. Podczas zakupów nie zapomnij o winie, na podwieczorek możesz kupić truskawki i czekoladowe groszki.

Czekoladę bez większych problemów rozpuścisz w garnku. Gdy stanie się płynna, zanurz w niej końcówki owoców. Czekolada po chwili stwardnieje i stanie się perfekcyjnym deserem, którym będziesz mógł karmić ukochaną osobę.

Przygotowane krewetki z pewnością rozbudzą zmysły ukochanej osoby, a deser owocowy zawróci w głowie po całości. Z pewnością oboje długo nie zapomnicie tego wieczoru.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest