O mnie

 Dzieciństwo pełne bajek- to szczęśliwe dzieciństwo!


Nazywam się Kamila Posobkiewicz.  Jestem absolwentką filologii polskiej na UG, od kilkunastu lat pracuję w szkole, ucząc języka polskiego i prowadząc terapię dla dzieci z problemem dysleksji. Jestem również logopedą i nauczycielką młodszych dzieci. Nieustannie głodną wiedzy i poszukującą odpowiednich metod pracy.

 

Kocham książki, góry, dobrą muzykę, śpiew… i pisanie. Piszę od dziecka. Najpierw tworzyłam proste wierszyki, potem ballady miłosne, a teraz przyszła kolej na pisanie bajek.  Na razie na blogu i do szuflady, ale mam marzenie, aby je kiedyś wydać w formie pięknie zilustrowanej książki.


 Fascynuję się bajkoterapią. Nie tylko za sprawą  moich  osobistych dzieci, ale również i pracy zawodowej. Niesamowite jest to, co może zdziałać bajka w umyśle dziecka- złagodzić stresy, ukoić smutki i pomóc pokonać strach. Czytając tego typu teksty, zainspirowałam się do własnej twórczości. Dlatego postanowiłam stworzyć blog literacki dla dzieci ( i rodziców )- Bajkogród, gdzie umieszczam teksty bajek, artykuły o tematyce edukacyjnej i logopedycznej oraz recenzje książek dla dzieci. 
Każdy tekst ma jeden cel- sprawić satysfakcję czytelnikowi.

 Zapraszam  Cię na blog  i życzę  miłej lektury! 

Jeśli zechcesz, zostaw komentarz, to dla mnie najlepsza motywacja do pisania!

Pozdrawiam
Kamila